Forum COLTMANIA.PL Strona Główna

Colt sedan z usa ciekawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum COLTMANIA.PL Strona Główna -> GIEŁDA / CIEKAWE AUKCJE (auta w całości lub na części)
Autor Wiadomość
Yoji
Starszy COLTMANIAK
Starszy COLTMANIAK

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 179
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/7
Skąd: Ok. Krakowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.14 14:11:40    Temat postu: Colt sedan z usa ciekawy

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Cytat:
COLT INNY NIŻ WSZYSTKIE - SEDAN, USA (numer 501593375)
Jak kupować? Opis Zgłoś naruszenie zasad

Dane
Aktualna cena 500,00 zł
Cena minimalna nie została osiągnięta.
Cena Kup Teraz: 4 800,00 zł
Do końca: 7 dni
(nie 21 gru 2008 16:37:25 CET)

Licytuj lub Kup Teraz
Twoja maksymalna oferta
(nie mniej niż: 500,00 zł):

Cena Kup Teraz: 4 800,00 zł

T

Opis
Rok produkcji 1994
Przebieg [w km] 190000
Pojemność silnika [w cm3] 1500
Moc silnika [w KM] 90
Skrzynia biegów Automatyczna
Rodzaj paliwa Benzyna
Typ Sport/Coupe
Liczba drzwi 2/3
Kolor Zielony
Stan Używany

Wyposażenie Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Immobilizer, Klimatyzacja, Lakier metallic, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Wspomaganie kierownicy
Informacje dodatkowe Serwisowany w ASO, Sprowadzony, Zarejestrowany w Polsce

Zamów inspekcję

Witam na aukcji dotyczącej bardzo ciekawego Colta. Do sprzedania jest Misubishi Colt w rzadko spotykaniej wersji sedan. Auto prezentuje się świetnie, stylistycznie jest to inna bajka niż zwykła wersja hatchback, na dodatek jest to karoseria 2 drzwiowa. Rasowy wygląd potęguje oryginalny, skromy spoiler (Stop - LED) zamontowany na tylnej klapie. Lakier metalic w kolorze zielonym. Auto jeździ na aluminowych kołach (13 cali) - 2 komplety opon, lato - zima. Reasumując - samochód wyróżnia się w tłumie, wzbudza zainteresowane. Wnętrze bardzo dobrze utrzymane (nie palono papierosów), tapicerka w odcieniach szarości. Wnętrze bardzo obszerne i wygodne. Powiewem lususu jest sprawna klimatyzacja. Zamontowane radio z CD Sony, nowe głośniki Hertza w drzwiach. Bardzo pojemy bagażnik, dużo większy niż w zwykłym Colcie. Układ napędowy to bardzo żywy silnik o pojemności 1500 ccm o mocy 90 KM, który potrafi bez większego wysiłku rozpędzać to lekkie auto. Automatyczna skrzyna biegów (oczywiście sprawna) wyposaźona w Overdrive na wypadek nagłej potrzeby redukcji podczas wyprzedzania. Poprzednim właścicielem była kobieta, obecnym właścicielem też jest kobieta. Auto zostało ostatnio doinwestowane dość poważnie; wymieniony został rozrząd, wymieniony olej w silniku, wymienione zostały tarcze hamulcowe i klocki + nowy płyn wukładzie, wymieniony olej w skrzyni i przewody hudrauliczne sterujące skrzynią, nowa chłodnica. Samochód w ciągłej eksploatacji - niezawodny. Spalanie bardzo przyzwoite - nigdy nie jeździł na gazie. Mankamentem jest uszkodzenie z tyłu (widoczne na zdjęciu) powstałe w czasie stłuczki spowodowanej przez właściciela firmowej Skody. Nie przeszkadza to jednak w poruszaniu się tym unikalnym Coltem. Koszt naprawy nie jest wielki. Ze względu na brak czasu nie jest to jednak naprawione. Reasumując - auto gotowe do jazdy (badanie tech. do 05.09.2009, ubezp. do 16.01.2009), niebanalna propozycja na pierwszy w życiu samochód. Płatność przy odbiorze. Info 608 89 55 89

Przód chyba w całości od CA0 chyba nie występowały takie plymouthy czy inne substytuty ? ciezko chyba z czesciami do tyłu chyba ze z protona chodz i
ich jest mało w tej budzie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rafamalk
GTi power

Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 3863
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 34 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.14 14:24:03    Temat postu:

widziałem kilka dni temu. Ciekawy. Chyba taki jak ma Jakuza.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zombie
Nawiedzony COLTMANIAK ;)
Nawiedzony COLTMANIAK ;)

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Lublin
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.14 14:24:47    Temat postu:

juz troche stoi nei wiem czy nei bylo cos o nim, podobaja mi sie te autka, myslalem nad zakupem takiego z 1,8Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
misiekwwl
Nawiedzony COLTMANIAK ;)
Nawiedzony COLTMANIAK ;)

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 2340
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Wołomin
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.14 15:27:25    Temat postu:

Jakuza ma sedana cztero drzwiowego a to jest 3 D coupe Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kangoll
Średni COLTMANIAK
Średni COLTMANIAK

Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.14 15:40:58    Temat postu:

szkoda z automat , manualem można by lepiej pośmigać, ale tak to autko prezentuje się przyzwoicie :p

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rafamalk
GTi power

Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 3863
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 34 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.14 15:51:07    Temat postu:

misiekwwl napisał:

No tak. Nie wiem czemu o tym nie pamiętałem Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jakuza
Prawdziwy COLTMANIAK
Prawdziwy COLTMANIAK

Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.14 23:32:33    Temat postu:

Otóż to, ja mam 1.8 sedan Very Happy a to jest 2 drzwiowe coupe, Plymouth albo Eagle Summit. Zresztą paskudnie puknięty. Ten tył nie wygląda najlepiej, a powyginana tablica to już masakra - osobiście tego nie cierpię. Ja mam dwurzędową :-)ymieniane.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jakuza dnia 2008.12.14 23:52:58, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
makak
Inspektor gadżet

Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 353
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Poznań/Grunwald
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.15 00:48:24    Temat postu:

Widziałem już taką różową coupeje 1.8 na wielkopolskich tablicach z napisam na tyle MIRAGE jak ma hubert w swoim 1.8 Turbo. Czy jak jest TURBO to już musi być MIRAGE? Jak to jest?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pawela
Nawiedzony COLTMANIAK ;)
Nawiedzony COLTMANIAK ;)

Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 2021
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 34 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Lublin
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.15 12:45:37    Temat postu:

w przód też walony, ma zwykły zderzak od CA0

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Yoji
Starszy COLTMANIAK
Starszy COLTMANIAK

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 179
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/7
Skąd: Ok. Krakowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.15 14:50:42    Temat postu:

zderzak i lampy chyba inne z przodu tak mi sie wydaje Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Brovvvar
Średni COLTMANIAK
Średni COLTMANIAK

Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: K-ów

PostWysłany: 2008.12.22 23:42:08    Temat postu:

podobaja mi sie z tylu fotele konkretnie to zglówki, nie wiecie czy pasuja do "hot hatch"?! haha

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tomusn
Prawdziwy COLTMANIAK
Prawdziwy COLTMANIAK

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 314
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Żnin
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.28 01:13:00    Temat postu:

Kangoll napisał:
z 90KM nie pośmigasz, a jak wyczujesz automat, to masz prawdziwą frajdę z jazdy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jakuza
Prawdziwy COLTMANIAK
Prawdziwy COLTMANIAK

Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.31 00:18:20    Temat postu:

tomusn napisał:

ja mam 113KM i automat z OD. Śmiga jak należy. Wiadomo, że więcej pali ale jaka frajda z jazdy Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tomusn
Prawdziwy COLTMANIAK
Prawdziwy COLTMANIAK

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 314
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Żnin
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2008.12.31 01:16:32    Temat postu:

makak napisał:
Mitsubishi Mirage to nazwa handlowa "naszego" Colta i Lancera na USA i Japonię
Były też Dodge Colt i Plymouth Colt
a Mirage Turbo to poprostu Mirage z turbo

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum COLTMANIA.PL Strona Główna -> GIEŁDA / CIEKAWE AUKCJE (auta w całości lub na części) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin